HİDROLİK ve OTOMASYON
          San.Tic.Ltd.Şti.

Tel : +90 (282) 652 79 98 Pbx    Fax : +90 (282) 652 79 99                                          Saray Cad. No: 60 59860 Çorlu  / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE
        Trakya Pnömatik Hidrolik ve Otomasyon Ltd.Şti. 1994 yılında,  TRAKYA Bölgesinde kurulmuştur.
Kuruluş amacı , halihazırda İstanbul'dan , bölgemizde çalışmakta olan müşterilerimize , daha yakından stok,servis,hizmet sunmaktır.İlerleyen yıllarda sanayinin ilerlemesi ile birlikte ,Trakya Pnömatik Hidrolik ve Otomasyon Ltd.Şti. de bu amaçlarını sürekli geliştirmeyi hedef edinmiştir.
        Bayiliklerini yapmış olduğumuz markalar,bölgemiz fabrikaların ihtiyaçlarına en iyi cevap verebilecek olanlardan seçilmiştir.Bu anlamda partnerlerimiz ürün yelpazesi,kalitesi,stokları,hizmeti,proje kadrosu,satış sonrası ilgisi,özel çözümleri ve bunlara orantılı olarak OPTİMUM FİYATLARI ile TÜRKİYE'nin en seçkin firmalarıdır.Dolayısıyla biz Trakya Pnömatik çalışanları olarak sizin işletmelerinizin iş ortağı olarak görmekteyiz , ihtiyacınız olan araştırmalarınızın ÖN ÇALIŞMASINI firmamız olarak yapmaktayız.
        Bununla birlikte, Trakya Pnömatik yurtdışından çeşitli İTHALAT ve İMALATLARI ile ÖZEL İHTİYAÇLARINIZA cevap verebilme yeteneğine sahiptir.
        Yapılanmamız itibarı ile hizmetini vermiş olduğumuz ürünlere hızlı cevap vermek için her ürüne AYRI PERSONEL tahsis etmek ile ayrıcalığımızı göstermekteyiz.
        Çalışmalarımız arasında ; MÜŞTERİYE AİT ÖZEL STOK tutmakta bulunmaktadır.Yani ikili görüşmeler sonucu işletmelerinizin,ACİL ihtiyaçları olan malzemeler önceden tespit edilip dükkanımızda SİZE AİT BÖLMELERDE saklanmaktadır. Bu çalışmaların,siz müşterilerimizi kanuni bağlayıcı hiçbir tarafı bulunmamaktadır.Bu özelliğimizle TÜRKİYE'NİN SAYILI FİRMALARI arasına girmekteyiz.
        Son olarak ,Trakya Pnömatik Hidrolik ve Otomasyon Ltd.Şti. olarak sizin TAVSİYE ve ÖNERİLERİNİZE çok değer verdiğimizi söylemek isteriz.
                                                                                                                                                                                               
                                                                                                                                                                                                                              Saygılarımızla.
 
 
Pnömatik
            HERION
Hidrolik
Elektronik
Kontstrüksiyon
Akışkan